Wybrany wątek opinii

BEZNADZIEJA!!! ZNÓW TEN WRÓBEL PORAŻKA JAKAS A I TAK NIC NIE ZROBI W NASZYM MIEŚCIE JUŻ LEPIEJ BYC BEZ PREZYDENTA NIŻ Z TAKIM PREZYDENTEM JAK WRÓBEL EHHH
Ehhhhhahhhh (2018.11.04)
@Ehhhhhahhhh - CAPS się waści zaciął, proszę wymienić klawiaturę wraz z mózgiem.
(2018.11.04)
Powrót do komentarzy