UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Idoci wierza w te brednie ktore glosza pisdzielce! I popieraja te glupoty! Jak mozna wierzyc w taka bzdure jak m.in Pan Wilk powiedzial ze w ramach zadosc uczynienia jak byl budowany wiadukt na Zatorzu tocbedxie ludziom placil odszkodowania np... to populizm i bzdura.jak mozna wierzyc ze w smolensku byl zamach a prezes majac swoja miesiaczke dochodzil(przynajmniej tak mogl) ludzi maja dosc klamstw i pogardy. Konczy sie powoli era "dobrej zmiany" i grunt pod nogami sie wali bo nie maja na kogo zwalic.jak rzadzili pierwszy raz to na leppera i giertycha zwalili.wynik II tury wyborow pokazuje ze Polacy nie chca sredniowiecza,nie chca sie cofac a isc do przodu.za 500+ ludzie by oczy wydlubali albo pakt z diablem podpisali, ale idioto te pieniadze rowniez z twojej kieszeni trzeba wycisgnac zeby dac,kaczynski ze swojej emerytury nie da, szydlo musi dac na mechanika bo znowu auta porozwalala... brawo POLACY ! Koniec podzialow !!

Pistogownonapotege