Wybrany wątek opinii

Jest juz ekspresowka do Gdanska, pakowac się i 25 minut jestesmy w miescie gdzie jest praca i nowoczesnosc a nie postkomuna, miernoty na posadkach, uwstecznienie i dojenie kasy ! Tu juz rzadzi układ i wzajemne powiązania, stare dziady z epoki prelodaktyla ! I muszą juz otaczać się takimi samymi miernotami, a mądrzy i rozwojowi do Trojmiasta
(2018.11.04)
to już wyjeżdżaj....pedzikiem
wyborcaWW (2018.11.04)
@wyborcaWW - a właśnie, że wyjedziemy :-)
(2018.11.04)
Powrót do komentarzy