Wybrany wątek opinii
Jest juz ekspresowka do Gdanska, pakowac się i 25 minut jestesmy w miescie gdzie jest praca i nowoczesnosc a nie postkomuna, miernoty na posadkach, uwstecznienie i dojenie kasy ! Tu juz rzadzi układ i wzajemne powiązania, stare dziady z epoki prelodaktyla ! I muszą juz otaczać się takimi samymi miernotami, a mądrzy i rozwojowi do Trojmiasta
Do moderacji
Odpowiedz
21
13
to już wyjeżdżaj....pedzikiem
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@wyborcaWW - a właśnie, że wyjedziemy :-)
Do moderacji
Odpowiedz
4
1