UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech Wielki Wit jedzie teraz do Stolicy załatwi kase na port,obwodnice itd. Panie i Panowie w wyborach samorządowych dla nas chodzi o oszukanie i wyciągnięcie jak najwięcej chajsu z warszawy. Moze witem jest lepszym przywódcą od jurka ale to jurek zapewniał chajs i inwestycje a tak dalej bedziemy zadupiem inwestycyjnym. Kto był na podkarpaciu i lubelszczyźnie ten wie co tam się dzieje z inwestycjami a jest to odwdzięczenie się za poparcie.
(nie)Mądry Wybór