UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech Wielki Wit jedzie teraz do Stolicy załatwi kase na port,obwodnice itd. Panie i Panowie w wyborach samorządowych dla nas chodzi o oszukanie i wyciągnięcie jak najwięcej chajsu z warszawy. Moze witem jest lepszym przywódcą od jurka ale to jurek zapewniał chajs i inwestycje a tak dalej bedziemy zadupiem inwestycyjnym. Kto był na podkarpaciu i lubelszczyźnie ten wie co tam się dzieje z inwestycjami a jest to odwdzięczenie się za poparcie.

(nie)Mądry Wybór