A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
szujnia PSL górą to duża tragedia dla miasta podwyżka cen ciepła lekceważenie mieszkańców i układy kolesiowskie
A ja się cieszę, że Wilk przegrał !!!!!
Ech wy ludzie, ludzie. I wybraliscie żeby było tak jak było. Czyli co podoba wam się co tu się dzieje. Jak żyjecie, gdzie pracujecie, ile zarabicie, że wasi synowie, wasze córki i wnukowie muszą wycierac kąty na obczyźnie, bądź po innych większych miastach. Więc rozumiem, że od teraz, skoro ponad 70 proc. głosów wybrało status quo, koniec z marudzniem w komentarzach, skoro tak znakomita większość jest zadowolona? A może po prostu wygrał układ, zaglosowali tkz. Leśni dziadkowie, ustawieni, z koneksjami, bo młodzi musieli emigrowac? To jest bardzo smutny wieczór, to oznacza zapowiedź śmierci tego miasta. Leśne dziadki niedługo odejdą do wieczności, a młodych tu już nie będzie.
Wróblewski rozjechał Wilka. Brawo!
No i Super wiedziałam z góry na kogo głosować. Brawo Panie Prezydencie.
@Glosrozsadku1 - Jesteś żałosny !!!!!
@pil - Nie masz pojęcia o ludziach mieszkających na wsi i ich wykształceniu. Poza tym na Twoim przykładzie widać, że nie zawsze z wykształceniem idzie w parze inteligencja i kultura. Nie bez powodu mówi się, że prócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie.
Tylko na tyle cię stać. Gdzie są twoje argumenty?
W tym miescie NIGDY nie wygra Pis ! ZawsE tak było i bedzie
I weź coś tu zrób dla tak durnowatych wyborców.Do zobaczenia za 5 lat w 80-tysięcznym Elblągu.Na miejscu PISu natychmiast bym wstrzymał wszelkie proelbląskie inwestycje.Zdychajcie matoły.