A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I znowu te wredoty na 5 lat, rzy. .. .. gac sie chce
Mam tu na myśli program Alarm w TVP o elbląskim wiadukcie.
@ell1 - Tyle załatwi co Gelertowa załatwiła przez 12 lat bycia parlamentarzystką z Elbląga
wyksztalcona - a jak nie bylo PiS -u, to na kogo glosowalaś ?
nie chodzilaś na wybory ?,
A moim zdaniem wygrała miernota i kumoterstwo. Znowu gang dyrektorów będzie włada miastem, a niektórzy z nich mają apetyt na fotel wiceprezydenta bo przecież znowu finansowali szefowi kampanię . Teraz się odwdzieczy. Obyśmy się nie udlawili własną czekoladką.
@Wykształcona - Chwalimy się czy żalimy ? Bo argument z d. .. wyjęty
Jesteś z Polski?
To używaj poprawnej pisowni
KUL się nieliczy tak jak szkoła Rydzyka, to twoje wykształcenie
TVPis Kurskiego wygral wybory dla PO i koalicji w miastach calej Polski. Dziekuje!
Nauczka dla PIS. Beznadziejna kampania i Radni PIS, którzy niczym się nie wykazali. Pan Wilk nie powinien nawet do Parlamentu startować. Jego intencje nie szczere.