329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I znowu te wredoty na 5 lat, rzy. .. .. gac sie chce
(2018.11.04)

info

29  
  41
Mam tu na myśli program Alarm w TVP o elbląskim wiadukcie.
gdhfjbn (2018.11.04)

info

36  
  4
@ell1 - Tyle załatwi co Gelertowa załatwiła przez 12 lat bycia parlamentarzystką z Elbląga
(2018.11.04)
wyksztalcona - a jak nie bylo PiS -u, to na kogo glosowalaś ? nie chodzilaś na wybory ?,
(2018.11.04)

info

31  
  10
A moim zdaniem wygrała miernota i kumoterstwo. Znowu gang dyrektorów będzie włada miastem, a niektórzy z nich mają apetyt na fotel wiceprezydenta bo przecież znowu finansowali szefowi kampanię . Teraz się odwdzieczy. Obyśmy się nie udlawili własną czekoladką.
Denis (2018.11.04)

info

34  
  24
@Wykształcona - Chwalimy się czy żalimy ? Bo argument z d. .. wyjęty
WyborcaW.W (2018.11.04)
Jesteś z Polski? To używaj poprawnej pisowni
Tsom (2018.11.04)
KUL się nieliczy tak jak szkoła Rydzyka, to twoje wykształcenie
(2018.11.04)
TVPis Kurskiego wygral wybory dla PO i koalicji w miastach calej Polski. Dziekuje!
(2018.11.04)

info

46  
  6
Nauczka dla PIS. Beznadziejna kampania i Radni PIS, którzy niczym się nie wykazali. Pan Wilk nie powinien nawet do Parlamentu startować. Jego intencje nie szczere.
(2018.11.04)

info

53  
  9