Wybrany wątek opinii

Panu Wilkowi dziękujemy i zapraszamy do matecznika na Podkarpacie. Może tam się powiedzie. Panie Wilk rozumiem, że mimo przegranej dopilnuje pan obietnicy wsparcia szpitala w sprzęt ratujący życie (obiecał to pana kolega wiceminister zdrowia na jednym z przedwyborczych spotkań) oraz dokończy pan z kumplami z pisu przekopu Mierzei Wiślanej, który w świetle fleszy rozpoczęliście z prezesiną pana partii kilkanaście dni temu. No chyba, że pana słowa nic nie są warte i nas mieszkańców Elbląga pan nie szanuje. Pa pa. .. .
MietekPrzydrożny (2018.11.04)
@MietekPrzydrożny - Święte słowa. .. Na pis nie ma co liczyć. Brawo Witold Wróblewski!
paraszut (2018.11.04)
@MietekPrzydrożny - Zobaczymy co jest warte słowo polityka pod szyldem PiS. Czy dotrzyma słowa ponad podziałami dla dobra miasta, czy też odwróci kota ogonem i pokaże gdzie ma tak właściwie nas wszystkich. Ku chwale Ojczyzny - tak powinni działać wszyscy politycy - nie ku chwale mammona.
(2018.11.04)
Jeszcze trochę i ty będziesz musiał do matecznika uciekać za Odrę ????????albo za Bug???????? #RedisBed ????????????
Anty Komunista (2018.11.04)
Powrót do komentarzy