UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za ośmieszanie Elbląga i obecnego prezydenta w ogólnopolskiej telewizji, należała się Wilkowi przegrana.
gdhfjbn
Za ośmieszanie Elbląga i obecnego prezydenta w ogólnopolskiej telewizji, należała się Wilkowi przegrana.
gdhfjbn