UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu wybrano "mniejsze zło". Tyle że to wciąż zło dla naszego miasta. Następcy będą spłacać obecne zadłużenie miasta przez kolejne 5 kadencji.


Anuluj