UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu wybrano "mniejsze zło". Tyle że to wciąż zło dla naszego miasta. Następcy będą spłacać obecne zadłużenie miasta przez kolejne 5 kadencji.
Znowu wybrano "mniejsze zło". Tyle że to wciąż zło dla naszego miasta. Następcy będą spłacać obecne zadłużenie miasta przez kolejne 5 kadencji.