UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem wygrała miernota i kumoterstwo. Znowu gang dyrektorów będzie włada miastem, a niektórzy z nich mają apetyt na fotel wiceprezydenta bo przecież znowu finansowali szefowi kampanię . Teraz się odwdzieczy. Obyśmy się nie udlawili własną czekoladką.
Denis