UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech żyje nasz prezydent. Niech żyje Witold Wróblewski. Szacunek dla posła Jerzego Wilka. Niech panowie pracują dla dobra elblazan. Niech żyją mieszkańcy Elbląga
Kuczera
Niech żyje nasz prezydent. Niech żyje Witold Wróblewski. Szacunek dla posła Jerzego Wilka. Niech panowie pracują dla dobra elblazan. Niech żyją mieszkańcy Elbląga
Kuczera