UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech żyje nasz prezydent. Niech żyje Witold Wróblewski. Szacunek dla posła Jerzego Wilka. Niech panowie pracują dla dobra elblazan. Niech żyją mieszkańcy Elbląga

Kuczera

Anuluj