UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

HA HA Elbląg miastem FRAJERÓW - a nie płaczcie ze cos tam wam nie pasuje teraz morda w kubeł i do roboty za 1900 zł !


Anuluj