UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
HA HA Elbląg miastem FRAJERÓW - a nie płaczcie ze cos tam wam nie pasuje teraz morda w kubeł i do roboty za 1900 zł !
HA HA Elbląg miastem FRAJERÓW - a nie płaczcie ze cos tam wam nie pasuje teraz morda w kubeł i do roboty za 1900 zł !