A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bzdura totalna. To nie jest żaden oddział w Elblągu. Operator nie ma oddziału w Elblągu tylko w Olsztynie. To co teraz otworzyli to jakas kolejna spółka. Zlikwidowali eksploatacyjną, utworzyli inwestycyjną. Ludzie do awarii są w Elblągu, tylko podlegają pod Olsztyn i utworzenie jakiejś spółki tego nie zmieni. Sciema pod wybory.
@ciekawski - Mają najdroższy prąd w Europie. Ale prezesi zarabiają po 150 tyś złotych miesięcznie. Złodziejskie Eldorado ! Przeciez chroni ich Matka Boska jako Patronka.
". .. jest likwidacja awarii energii elektrycznych. .. " WTF?
a gdzie sa jakies ogolnodostepne nabory? to robota tylko dla czlonkow Pisu?
do tej pory wyjeżdżali z torunia
Taka spolka co podkupila pracownikow z innych firm. Sami wyksztalcic kadry nie umieja wiec kradna ludzi... i to jeszcze prowadzac rekrutacje ukradkiem, po cichu
Elblongom jak zwykle nic się nie podoba pewnie wolą Elbląg zatrzymany w latach 90 tych
Energa żeby podkraść pracowników i dać im EU zarobki podniesie cenę prądu a głupi Naród zapłaci, myśląc że to taki super pracodawca.
Wszelkie nabory to po linii partyjno-rodzinnej niestety. Na portalach z ogłoszeniami i Urzędzie Pracy żadnych ogłoszeń nie było.
@koz. - PiS czyści to co zepsuli ludzie z PO w ciągu swoich 8 lat. Powoli odtwarzane są struktury, które umozliwiają lepsza organizację pracy. Oczywiście jest to oddział spółki wykonawczej, która ma siedzibę w Słupsku i tworzy oddziały w terenie tak aby pracownicy eksploatujący sieci nie musieli krążyć godzinami po terenie.