33
15.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Realista1 - 70 osób które zostało wyciągnięte z innych firm na elbląskim rynku.
(2018.10.15)
Firma państwowa, a zaprosili tylko posłów z PISu, tak jak kiedyś PZPR. Ani Prezydenta ani innych posłów, bo teraz wszystko co państwowe to PIS i taka prawda. Niedługi by dziecko do szkoły mogło pójść to rodzice będą musieli być w PISie
energetyk (2018.10.15)

info

27  
  5
No to juz nawet za to zapłacimy więcej za światło. A ile tam administracji będzie? Zawsze kombinują za nasze.
(2018.10.15)

info

10  
  2
Brawo Wilk!!! Wroblewski by to podpisal swim nazwiskiem🤪
Wroblewski (2018.10.15)

info

5  
  14
Jak to wciągniętych. Siła ich ciągnęli do pracy jak niebieskie ptaki?
Glosrozsadku1 (2018.10.15)
Dobrze się rządzi jak się doi mieszkańców, zapłacimy za to wszyscy, zacznie się od światła, ale jak piszą po wyborach. Bo PIS ma być dobry dla ludzi.
(2018.10.15)

info

7  
  3
Wróblewski ostatnie dwa miesiące wszystko otwiera bo Prezydent, nawet specjalnie organizował imprezy żeby je otworzyc i wręczyć nagrody lub był tam i uroczyście się kiwal pomimo, że wcześniej był przeciwko!!!!!
(2018.10.15)

info

5  
  5
nowa rynkowa spółka - Energa czas oczekiwania na przyłączenie do sieci do 24 miesięcy, to kapitalizm w czystej postaci ale taki ludowy …………. .
(2018.10.15)

info

7  
  3
@Realista1 - zatrudniają podkradając pracowników z innych firm wykonawczych. nie zmniejszają w najmniejszym stopniu bezrobocia. stawiając w trudnej sytuacji firmy które podpisały umowy na wykonawstwo a zostały zniszczone przez swego zleceniodawcę. Energa firma bez honoru a spólka po dwóch latach do rozwiązania. awarie teraz usuwane będą w czasie dwu lub trzykrotnie dłuższym niz obecnie przez firmy zewnętrzne
Doświadczonyenergetyk (2018.10.15)
oni nie mają i nie będą mieli nic wspólnego z usuwaniem awarii
w (2018.10.15)

info

12  
  0