UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Energa żeby podkraść pracowników i dać im EU zarobki podniesie cenę prądu a głupi Naród zapłaci, myśląc że to taki super pracodawca.
Energa żeby podkraść pracowników i dać im EU zarobki podniesie cenę prądu a głupi Naród zapłaci, myśląc że to taki super pracodawca.