UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bzdura totalna. To nie jest żaden oddział w Elblągu. Operator nie ma oddziału w Elblągu tylko w Olsztynie. To co teraz otworzyli to jakas kolejna spółka. Zlikwidowali eksploatacyjną, utworzyli inwestycyjną. Ludzie do awarii są w Elblągu, tylko podlegają pod Olsztyn i utworzenie jakiejś spółki tego nie zmieni. Sciema pod wybory.

Negatyw

Anuluj