UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bzdura totalna. To nie jest żaden oddział w Elblągu. Operator nie ma oddziału w Elblągu tylko w Olsztynie. To co teraz otworzyli to jakas kolejna spółka. Zlikwidowali eksploatacyjną, utworzyli inwestycyjną. Ludzie do awarii są w Elblągu, tylko podlegają pod Olsztyn i utworzenie jakiejś spółki tego nie zmieni. Sciema pod wybory.
Negatyw