Wybrany wątek opinii

a gdzie sa jakies ogolnodostepne nabory? to robota tylko dla czlonkow Pisu?
(2018.10.15)
Wszelkie nabory to po linii partyjno-rodzinnej niestety. Na portalach z ogłoszeniami i Urzędzie Pracy żadnych ogłoszeń nie było.
koz. (2018.10.16)
@koz. - PiS czyści to co zepsuli ludzie z PO w ciągu swoich 8 lat. Powoli odtwarzane są struktury, które umozliwiają lepsza organizację pracy. Oczywiście jest to oddział spółki wykonawczej, która ma siedzibę w Słupsku i tworzy oddziały w terenie tak aby pracownicy eksploatujący sieci nie musieli krążyć godzinami po terenie.
ana35 (2018.10.16)
Powrót do komentarzy