Wybrany wątek opinii
a gdzie sa jakies ogolnodostepne nabory? to robota tylko dla czlonkow Pisu?
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Wszelkie nabory to po linii partyjno-rodzinnej niestety. Na portalach z ogłoszeniami i Urzędzie Pracy żadnych ogłoszeń nie było.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@koz. - PiS czyści to co zepsuli ludzie z PO w ciągu swoich 8 lat. Powoli odtwarzane są struktury, które umozliwiają lepsza organizację pracy. Oczywiście jest to oddział spółki wykonawczej, która ma siedzibę w Słupsku i tworzy oddziały w terenie tak aby pracownicy eksploatujący sieci nie musieli krążyć godzinami po terenie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2