Szybciej do awarii. Energa otwiera w Elblągu nowy oddział

33
15.10.2018
Szybciej do awarii. Energa otwiera w Elblągu nowy oddział
O planach oddziału opowiadał m.in. Piotr Dobrawa (na zdjęciu w środku), prezes Energi Operator (fot. Anna Dembińska)
70 osób znajdzie pracę w nowym oddziale Energii Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne. Dziś uroczyście otwarto elbląski oddział spółki. Dla mieszkańców oznacza to skrócenie czasu usuwania awarii elektrycznych. Zobacz zdjęcia z otwarcia.
- Zamierzamy inwestować w infrastrukturę energoelektryczną, aby przyłączać nowych odbiorców energii, nowe moce wytwórcze oraz nowe podmioty, które powstaną w wyniku realizacji przekopu Mierzei Wiślanej – mówił Piotr Dobrawa, prezes Energi Operator na dzisiejszej (15 października) uroczystości otwarcia nowego oddziału Energii Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne.
   Dla mieszkańców Elbląga powstanie oddziału spółki w naszym mieście oznacza przede wszystkim skrócenie czasu usuwania awarii energoelektrycznych. W elbląskim oddziale pracuje już 40 osób, kolejne 30 ma zacząć pracę do końca roku.
   - Jeżeli okaże się, że zapotrzebowanie na nasze usługi będzie większe, nie wykluczamy zwiększenia zatrudnienia – dodał Mariusz Wdowczyk, p.o. prezesa Energii Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne.
   To stosunkowo nowa spółka działająca w ramach Grupy Energa. Powstała w kwietniu w wyniku połączenia czterech dotychczasowych spółek inwestycyjnych Energi. Jej głównym zadaniem jest likwidacja awarii energii elektrycznych oraz budowa infrastruktury elektroenergetycznej. Elbląska filia jest piątym oddziałem spółki, a zarazem pierwszym, który powstał „od zera”.
   Dziś uroczyście otwarto siedzibę elbląskiego oddziału przy al. Piłsudskiego, gdzie będą się mieścić biura firmy oraz część socjalna przeznaczona dla pracowników terenowych. Elbląski oddział „gotowość operacyjną” osiągnie 5 listopada i wtedy elbląscy elektromonterzy przejmą odpowiedzialność za usuwanie awarii elektrycznych w regionie elbląskim.
   
Sebastian Malicki

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A na modrzewinie firemki za obecnej wladzy po kilka osób, a tu od razu 70! Brawo PIS!.
Realista1 (2018.10.15)
Wy lepiej martwcie się o stałych odbiorców a nie o nowych. JA Was opuściłem na Wasze życzenie. Skoro nie potraficie przysłać handlowca, by do firmy negocjować warunki, a wszystkie inne firmy same przychodzą, nie miałem żadnych skrupułów by rozwiązać z Wami umowe. .. Teksty na infolini "cennik, jest na stronie internetowej" lub "wyślę Panu cennik na majla" to już nie ta epoka. ..
byłyklient (2018.10.15)

info

24  
  4
@Realista1 - Fanatyk
(2018.10.15)
psiaki do paki chrupków
(2018.10.15)

info

11  
  3
nie za wysoki standard wystarczy wapnem przelecieć, linoleum rzucić, kilka palet zbić i po krzyku
(2018.10.15)

info

7  
  1
to zła wiadomość dla prywatnych firm energetycznych!!!
EG (2018.10.15)

info

10  
  5
Czy prawdą jest, że Energa ma najdroższy prąd w Polsce?
ciekawski (2018.10.15)
@ciekawski - Nie nie jest prawdą. Ale jeżeli Ci nie pasuje, to zmień sobie dostawcę
Dave (2018.10.15)
Kto wstęgi przecina, wyborów nie wygrywa. Jak było po otwarciu basenu dolinka pamięta pan, to i jak będzie teraz panie Wilk po otwarciu oddziału energa? Ale żeby nie było panu smutno, to i otwarcie wiaduktu też nie pomoże panu Wróblewskiemu?
wist (2018.10.15)

info

9  
  9
A gdzie klecha?
(2018.10.15)

info

11  
  3