A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Doświadczonyenergetyk - Panie doświadczony energetyku, obecnie tworzone struktury na pewno przyspieszą prace inwestycyjne i w wyjątkowych przypadkach pomogą przy usuwaniu awarii (np. nawałnice) a na co dzień usuwaniem awarii zajmują się pracownicy, którzy zajmują się eksploatacja sieci i niedawno zostali przejęci do spółki matki. Tym to sposobem oddziały będą większość prac wykonywać swoimi ludźmi a to znaczy szybciej i taniej ku zadowoleniu klientów.
a czy głupim narodem jesteśmy też kiedy kupujemy doższe bułeczki? i mówimy że piekarz to taki dobry pracodawca bo podnosi pensje swoim pracownikom? akurat energia elektryczna jest takim towarem że nie można sobie tak na łapu capu podnosi jej cenę. Pozdrawiam
nie udało Wilkowi oderwać od Olsztyna Energii Operator i utworzyć potężny, samodzielny Oddział Elbląg, to "otwórzmy mały oddział nowej Spółeczki" i zróbmy z tego wielki sukces PISu. Trochę to słabe.