Wybrany wątek opinii
Energa żeby podkraść pracowników i dać im EU zarobki podniesie cenę prądu a głupi Naród zapłaci, myśląc że to taki super pracodawca.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
a czy głupim narodem jesteśmy też kiedy kupujemy doższe bułeczki? i mówimy że piekarz to taki dobry pracodawca bo podnosi pensje swoim pracownikom? akurat energia elektryczna jest takim towarem że nie można sobie tak na łapu capu podnosi jej cenę. Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
0
0