Wybrany wątek opinii

Energa żeby podkraść pracowników i dać im EU zarobki podniesie cenę prądu a głupi Naród zapłaci, myśląc że to taki super pracodawca.
(2018.10.16)
a czy głupim narodem jesteśmy też kiedy kupujemy doższe bułeczki? i mówimy że piekarz to taki dobry pracodawca bo podnosi pensje swoim pracownikom? akurat energia elektryczna jest takim towarem że nie można sobie tak na łapu capu podnosi jej cenę. Pozdrawiam
koleś222 (2018.10.16)
Powrót do komentarzy