UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bzdura totalna. To nie jest żaden oddział w Elblągu. Operator nie ma oddziału w Elblągu tylko w Olsztynie. To co teraz otworzyli to jakas kolejna spółka. Zlikwidowali eksploatacyjną, utworzyli inwestycyjną. Ludzie do awarii są w Elblągu, tylko podlegają pod Olsztyn i utworzenie jakiejś spółki tego nie zmieni. Sciema pod wybory.

Negatyw