UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ciekawski - Mają najdroższy prąd w Europie. Ale prezesi zarabiają po 150 tyś złotych miesięcznie. Złodziejskie Eldorado ! Przeciez chroni ich Matka Boska jako Patronka.


Anuluj