UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ciekawski - Mają najdroższy prąd w Europie. Ale prezesi zarabiają po 150 tyś złotych miesięcznie. Złodziejskie Eldorado ! Przeciez chroni ich Matka Boska jako Patronka.
@ciekawski - Mają najdroższy prąd w Europie. Ale prezesi zarabiają po 150 tyś złotych miesięcznie. Złodziejskie Eldorado ! Przeciez chroni ich Matka Boska jako Patronka.