Wybrany wątek opinii
Czy prawdą jest, że Energa ma najdroższy prąd w Polsce?
Do moderacji
Odpowiedz
17
3
@ciekawski - Nie nie jest prawdą. Ale jeżeli Ci nie pasuje, to zmień sobie dostawcę
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
@ciekawski - Mają najdroższy prąd w Europie. Ale prezesi zarabiają po 150 tyś złotych miesięcznie. Złodziejskie Eldorado ! Przeciez chroni ich Matka Boska jako Patronka.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2