UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszelkie nabory to po linii partyjno-rodzinnej niestety. Na portalach z ogłoszeniami i Urzędzie Pracy żadnych ogłoszeń nie było.

koz.

Anuluj