UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszelkie nabory to po linii partyjno-rodzinnej niestety. Na portalach z ogłoszeniami i Urzędzie Pracy żadnych ogłoszeń nie było.
koz.
Wszelkie nabory to po linii partyjno-rodzinnej niestety. Na portalach z ogłoszeniami i Urzędzie Pracy żadnych ogłoszeń nie było.
koz.