42
14.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@parampatralala - prawo jest do du... i wybiurcze, Otylia Jędrzejczak zabiła brata w wypadku i co nic, jest wolna
(2018.03.14)
Za błędy się płaci, ciekawe czy gdyby z obcymi osobami jechał i doszłoby do wypadku, też byś go bronił. Prawo jest prawem. Lepiej się doinformuj, zanim coś napiszesz, bo p. Jędrzejczak dostała wyrok w zawiasach.
jdjd (2018.03.14)
Głupi ten twój komentarz. Pomimo ogromu tragedii jaka go dotknęła ma dla kogo żyć. Mam nadzieję ze człowiek ten się podniesie.Czego mu szczerze życzę.
Erazm z Rotterdamu (2018.03.14)
Nie dramatyzuj, nigdzie jeszcze nie jest napisane, że pójdzie siedzieć. To, że mu "grozi" od 6 mc do 8 lat, oznacza, że rusza proces przed sądem - dopiero. Dostanie wyrok w zawieszeniu i tyle. Teraz robi się z niego poszkodowanego, bo stracił córkę etc?? Kto mu kazał wyprzedzać na ciągłej?? Kto mu kazał "robić unik od barierli ochronnej", barierka energo chłonna by prawdopodobnie uratowała życie, wybrał drzewo od barierki.
Tyle (2018.03.14)
Za swoją głupotę poniósł już wysoką karę. Zabił córkę. Cierpi on i jego bliscy. Może sąd weźmie to pod uwagę i wyda niski wyrok? Czy po raz pierwszy tak się zachował na drodze??? Niech to będzie przestrogą dla innych za kierownicą. Mandat od policji jest niczym w porównaniu do wypadku.
no i co? (2018.03.14)

info

10  
  4
corkę pochował na własne zyczenie, a drugą prawie usmiercił i ty nie widzisz jego winy.
vera (2018.03.14)
to nie życie było dla niego surowe, to jego własna głupota zabiła jego córkę czyt. on sam zabił własną córkę, nie "życie". .Strata córki to nie kara gdy samemu się na to zapracowało. .To konsekwencja bezmyślnego działania. Teraz czas na konsekwencje prawne. Jak by zabił kogoś nieznajomego dla niego to też byście pisali ze już został ukarany więc powinien zostać zwolniony z konsekwencji prawnych? Raczej wątpię. .Zabił nie ważne kogo, nie ważne czym, fakt jest że to zrobił więc konsekwencje prawne musi ponieść. Koniec kropka.
Pat (2018.03.14)
Rodziny szkoda, za to tego gościa mi nie żal. O prędkość się nie będę czepiał Ale o wyprzedzanie na zakręcie już tak.
Kierowca zawodowy (2018.03.14)
takie bzdury, aż się czytać tego nie chce.
Sddg (2018.03.14)
Karą dla tego człowieka jest utrata dziecka... Niech prokuratura weźmie się za prawdziwych bandziorów a nie człowieka który stracił jedną córkę a druga walczyła o życie . Żenada
Życzliwy (2018.03.14)