UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rodziny szkoda, za to tego gościa mi nie żal. O prędkość się nie będę czepiał Ale o wyprzedzanie na zakręcie już tak.

Kierowca zawodowy

Anuluj