Wybrany wątek opinii
Za błędy się płaci, ciekawe czy gdyby z obcymi osobami jechał i doszłoby do wypadku, też byś go bronił. Prawo jest prawem. Lepiej się doinformuj, zanim coś napiszesz, bo p. Jędrzejczak dostała wyrok w zawiasach.
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
takie bzdury, aż się czytać tego nie chce.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
tak i najpwriw orzekli ze jechala 180. druga ekspertyza ok 140 a trzecia że max 90
Do moderacji
Odpowiedz
0
0