Wybrany wątek opinii
Szkoda tego człowieka i jego rodziny:(
Do moderacji
Odpowiedz
30
5
Rodziny szkoda, za to tego gościa mi nie żal. O prędkość się nie będę czepiał Ale o wyprzedzanie na zakręcie już tak.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2