Wybrany wątek opinii

Szkoda tego człowieka i jego rodziny:(
campion (2018.03.14)
Rodziny szkoda, za to tego gościa mi nie żal. O prędkość się nie będę czepiał Ale o wyprzedzanie na zakręcie już tak.
Kierowca zawodowy (2018.03.14)
Powrót do komentarzy