A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tragedia to fakt, ale nie zapominajcie kto doprowadził do tej tragedii i to że to jego córki w tym ucierpialy nie zmienia faktu. A gdyby jechał z córkami sąsiada...???
prosta i medialna sprawa to prokutratopr od razu wkracza zeby poprawic statystyki. proste
Gdyby facet popełnił samobójstwo byście państwo komentujący byli ustatsfakcjonowani??Smierć za śmierć prawda? Pomimo różnycy zdań między nami (mną a tym panem bo się znamy), nie życzę mu źle, nie oceniam go i z całego serca bardzo wspólczuję jemu i jego rodzinie. Sam jestem ojcem i nie wyobrażam sobie siebie na jego miejscu, oddał bym wszystko zeby mnie to nie spotkało. Zrozumcie to ludzie, a proponuję zeby portel blokował komentaze do takich artykułów
Płakać nad nim nie będę. .. Nad córką tak. .. Się obudził w porę, rychło w czas. Mądry Polak po szkodzie, a przed szkodą gieroj i pirat drogowy. Ech,
Nie musi popełnić samobójstwa, ale sankcja karna powinna edukować społeczeństwo i być przestrogą dla innych. On już swoja karę moralną poniósł, ale prawo karne jest dla społeczeństwa równie ważne, jak i dla sprawcy. I tyle
@parampatralala - a widziałeś respektowane prawo? w naszych sądach nie wiedzą co to znaczy. hieny- też tak uważam
jak się nie rozumie przepisów i ich nie przestrzega tak się kończy nie jeden jeszcze zginie przez takich oszołomów, a później płacz ona miała żyć, gdyby nie bezmyślny tatuś. Teraz wszyscy żałują i współczują i co to da.
Aha, czyli dla elblongów, to jak kogoś zabiję samochodem i będę płakał z tego powodu, to maja mnie nie karać? I dziwicie się, ze rządzi coś takiego jak pisssss
Otylia dostała wyrok w zawieszeniu i w świetle prawa jest osobą karaną i to uniemożliwia Jej np. start w wyborach.
samochód chetnie odkupię i poskładam i puszcze jak nówke dla jakiegos frajera