UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za swoją głupotę poniósł już wysoką karę. Zabił córkę. Cierpi on i jego bliscy. Może sąd weźmie to pod uwagę i wyda niski wyrok? Czy po raz pierwszy tak się zachował na drodze??? Niech to będzie przestrogą dla innych za kierownicą. Mandat od policji jest niczym w porównaniu do wypadku.

no i co?

Anuluj