UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za swoją głupotę poniósł już wysoką karę. Zabił córkę. Cierpi on i jego bliscy. Może sąd weźmie to pod uwagę i wyda niski wyrok? Czy po raz pierwszy tak się zachował na drodze??? Niech to będzie przestrogą dla innych za kierownicą. Mandat od policji jest niczym w porównaniu do wypadku.
no i co?