Wybrany wątek opinii
@parampatralala - prawo jest do du... i wybiurcze, Otylia Jędrzejczak zabiła brata w wypadku i co nic, jest wolna
Do moderacji
Odpowiedz
14
6
Za błędy się płaci, ciekawe czy gdyby z obcymi osobami jechał i doszłoby do wypadku, też byś go bronił. Prawo jest prawem. Lepiej się doinformuj, zanim coś napiszesz, bo p. Jędrzejczak dostała wyrok w zawiasach.
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
Nie dramatyzuj, nigdzie jeszcze nie jest napisane, że pójdzie siedzieć. To, że mu "grozi" od 6 mc do 8 lat, oznacza, że rusza proces przed sądem - dopiero. Dostanie wyrok w zawieszeniu i tyle. Teraz robi się z niego poszkodowanego, bo stracił córkę etc?? Kto mu kazał wyprzedzać na ciągłej?? Kto mu kazał "robić unik od barierli ochronnej", barierka energo chłonna by prawdopodobnie uratowała życie, wybrał drzewo od barierki.
Do moderacji
Odpowiedz
18
1