UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za błędy się płaci, ciekawe czy gdyby z obcymi osobami jechał i doszłoby do wypadku, też byś go bronił. Prawo jest prawem. Lepiej się doinformuj, zanim coś napiszesz, bo p. Jędrzejczak dostała wyrok w zawiasach.

jdjd

Anuluj