UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za błędy się płaci, ciekawe czy gdyby z obcymi osobami jechał i doszłoby do wypadku, też byś go bronił. Prawo jest prawem. Lepiej się doinformuj, zanim coś napiszesz, bo p. Jędrzejczak dostała wyrok w zawiasach.
jdjd