UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głupi ten twój komentarz. Pomimo ogromu tragedii jaka go dotknęła ma dla kogo żyć. Mam nadzieję ze człowiek ten się podniesie.Czego mu szczerze życzę.

Erazm z Rotterdamu

Anuluj