UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głupi ten twój komentarz. Pomimo ogromu tragedii jaka go dotknęła ma dla kogo żyć. Mam nadzieję ze człowiek ten się podniesie.Czego mu szczerze życzę.
Erazm z Rotterdamu
Głupi ten twój komentarz. Pomimo ogromu tragedii jaka go dotknęła ma dla kogo żyć. Mam nadzieję ze człowiek ten się podniesie.Czego mu szczerze życzę.
Erazm z Rotterdamu