Wybrany wątek opinii
życie tego człowieka też się już zakończyło i po co ten sąd. i tak prędzej czy póżniej skończy na gałęzi. w mojej rodzinie było tak samo parę lat temu.
Do moderacji
Odpowiedz
8
27
Głupi ten twój komentarz.
Pomimo ogromu tragedii jaka go dotknęła ma dla kogo żyć.
Mam nadzieję ze człowiek ten się podniesie.Czego mu szczerze życzę.
Do moderacji
Odpowiedz
14
0