UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za swoją głupotę poniósł już wysoką karę. Zabił córkę. Cierpi on i jego bliscy. Może sąd weźmie to pod uwagę i wyda niski wyrok? Czy po raz pierwszy tak się zachował na drodze??? Niech to będzie przestrogą dla innych za kierownicą. Mandat od policji jest niczym w porównaniu do wypadku.
no i co?