49
06.02.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@lotek- ona to robi celowo, to taki podryw- na litość.
toto (2018.02.06)

info

1  
  0
Może napisz konfitury jak pukasz swoją stara co ?
Daro (2018.02.06)
Boże święty gdzie wy prawo jazdy zdobyliście, w czipsach, ze zdrapek czy z wygranej na konkursie głupoty? Po 1 zawsze się rozglądaj jak przechodzisz, nawet na światłach bo nigdy nic nie wiadomo. Po 2 jeżeli jeden samochód puszcza pieszego drugi MUSI się zatrzymać
(2018.02.06)
@piesinatory. - Oglądasz ten sam film?Jezdzisz samochodem?Prawo jazdy masz odpowiednią ilość czasu?Normalne zatrzymanie. Zero prowokacji. Jestem kierowcą i pieszym. A ty ani jednym i drugim misiu.
Normalhumancitizen (2018.02.06)
@Normalhumancitizen- to ty jesteś tym sygnalista, co nie, jesteś prawdziwy Polak, human, citizen klanu PIs. Zwykły prowokator, niby uprzejmy, w duchu intrygant, a jeżeli kierowca to marny, nie potrafiący logicznie myśleć. Ja jestem nikim-więc mnie nie ma.
(2018.02.06)

info

2  
  0
Winny jest ten kierowca który nagrywał, ta kobieta mogła zginąć przez taką głupią uprzejmość ludzi nieudolnych którzy tylko tak potrafią pokazać jacy są wielcy. Ja pamiętam jak mnie w przedszkolu uczyli: poczekaj aż samochody przejadą, spójrz w prawo, spójrz w lewo a następnie jeszcze raz w prawo i jak nic nie jedzie wejdź na przejście. Jakiś czas temu stojąc przed przejściem przy sądzie taki sam "mądry" kierowca zatrzymał się niemal z piskiem a jadący z tyłu wjechał w niego. Trzeba trochę myśleć o innych a nie tylko pokazywać jaki jestem mądry i ustępuję, nagrywam i lecę na policję kablować.
MT (2018.02.06)

info

3  
  8
Jaki problem zrobić sygnalizacji????a kamera w Samochodzie to do nagrywania naszej policji. .. .jadąc ostatnio grunwaldzka było czerwone światło jechała policja i co. .. Kogut i ściema na czerwonym 300metrów i kogut zgasł. .. .. I to jest dopiero wykroczenie
(2018.02.06)

info

1  
  0
Nic nie musi to po pierwsze, bo gdyby musiał, to by to zrobił. Jak już to powinien się zatrzymać. Jako, że tego nie zrobił otrzymał, stanowczo za mały, mandat.
Nikt nic nie musi (2018.02.06)
Jacy wy jesteście p******* w tych komentarzach...
(2018.02.07)

info

4  
  0
A możesz nagrywać ile chcesz kapusiu jak będzie to błahy powód to Cię po prostu oleją. Po za tym pamiętaj że każdy kij ma dwa końce sam możesz się zagapić (najlepszemu się zdarza) i ktoś Cię nagra a wtedy tłumaczenia nie będzie. Życie jest bardzo przewrotne.
Kierchu (2018.02.07)