UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Normalhumancitizen- to ty jesteś tym sygnalista, co nie, jesteś prawdziwy Polak, human, citizen klanu PIs. Zwykły prowokator, niby uprzejmy, w duchu intrygant, a jeżeli kierowca to marny, nie potrafiący logicznie myśleć. Ja jestem nikim-więc mnie nie ma.