49
06.02.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@kierowc@- bo ukarany miał kiepską papugę. Wystarczyło uważnie obejrzeć film, że nagrywający hamował gwałtownie. Kobieta gdyby poczekała jeszcze 5 sekund, mogła by nawet tyłem iść, bo nic więcej już nie jechało. No ale piesi to im się wszystko należy przecież to dla nich i za ich pieniądze budowane są drogi i chodniki, a przepisy są tylko dla kierowców.
fix (2018.02.06)

info

3  
  8
@ jdjd-ciekawe czy taki mądry będziesz jak z taryfikatora x10,dostaniesz za przejście w nie wyznaczonym miejscu, tylko nie mów że tego nigdy nie robisz.
kijmadwakońce (2018.02.06)

info

1  
  0
Ja takie zdarzenia widzę tak około raz na miesiąc. .. .strach ustepowac pieszym na pasach bo ja ustąpie a drugi. .. muszę sobie kamerke kupic.
szimurina (2018.02.06)

info

6  
  0
Ty anonymous i tobie podobni jesteście nienormalni i pewnie też jeździcie jak ten ukarany. Z premedytacją nie ustąpił pieszemu. Miał dużo czasu by się zatrzymać ale po prostu olewa przepisy. Niedaleko na przejściu zginęła kolegi matka. Dramat.
no i co? (2018.02.06)

info

8  
  2
Kierowca z drugiego pasa ma obowiazek sie zatrzynac.
Gabrysia (2018.02.06)
Jadacy drugim pasem mial masr czasu zeby zachamowac a nawet nie probowal.
Gabrysia (2018.02.06)
@tylkoPIS-, uj chyba jednak to jest PISowski SYGNALISTA. Kamerkę dostał by prowokować takie sytuacje. Jeden nawet tak wykadrował zdjęcie z filmiku, że auto niby przejechało przy czerwonym świetle, podczas gdy na prawdę auto już było za torowiskiem, gdy zapaliło się czerwone.
(2018.02.06)
tylkoPIS- ale w kościele i po 500 +
pincet (2018.02.06)

info

1  
  2
@Gabrysia-chyba jednak Gabryś, z pozycji siodełka roweru tak to może wyglądać.
ed (2018.02.06)

info

0  
  1
@Gabrysia-powiadasz że kilka razy dziennie ktoś czyha na twoje zdrowie psychiczne?? - masakra, powinnaś grać w totolotka.
lotek (2018.02.06)

info

1  
  0