UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A możesz nagrywać ile chcesz kapusiu jak będzie to błahy powód to Cię po prostu oleją. Po za tym pamiętaj że każdy kij ma dwa końce sam możesz się zagapić (najlepszemu się zdarza) i ktoś Cię nagra a wtedy tłumaczenia nie będzie. Życie jest bardzo przewrotne.
Kierchu