Wybrany wątek opinii
@anonymous-m 100% zgody, a co do tych co minusują, to tak naprawdę popatrzeć uważnie, w jaki sposób zrobił to nagrywający, hamował jakby na przejściu leżał pieszy, i tak naprawdę wpuścił pieszą w maliny, bo nawet ona była zaskoczona że się zatrzymał, dlatego zaczęła biec. , natomiast jadący drugim pasem nie spodziewał sie takiego zachowania.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Jadacy drugim pasem mial masr czasu zeby zachamowac a nawet nie probowal.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@piesinatory. - Oglądasz ten sam film?Jezdzisz samochodem?Prawo jazdy masz odpowiednią ilość czasu?Normalne zatrzymanie. Zero prowokacji. Jestem kierowcą i pieszym. A ty ani jednym i drugim misiu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1