Wybrany wątek opinii

@anonymous-m 100% zgody, a co do tych co minusują, to tak naprawdę popatrzeć uważnie, w jaki sposób zrobił to nagrywający, hamował jakby na przejściu leżał pieszy, i tak naprawdę wpuścił pieszą w maliny, bo nawet ona była zaskoczona że się zatrzymał, dlatego zaczęła biec. , natomiast jadący drugim pasem nie spodziewał sie takiego zachowania.
piesinatory. (2018.02.06)
Jadacy drugim pasem mial masr czasu zeby zachamowac a nawet nie probowal.
Gabrysia (2018.02.06)
@piesinatory. - Oglądasz ten sam film?Jezdzisz samochodem?Prawo jazdy masz odpowiednią ilość czasu?Normalne zatrzymanie. Zero prowokacji. Jestem kierowcą i pieszym. A ty ani jednym i drugim misiu.
Normalhumancitizen (2018.02.06)
Powrót do komentarzy