UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Boże święty gdzie wy prawo jazdy zdobyliście, w czipsach, ze zdrapek czy z wygranej na konkursie głupoty? Po 1 zawsze się rozglądaj jak przechodzisz, nawet na światłach bo nigdy nic nie wiadomo. Po 2 jeżeli jeden samochód puszcza pieszego drugi MUSI się zatrzymać