UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Boże święty gdzie wy prawo jazdy zdobyliście, w czipsach, ze zdrapek czy z wygranej na konkursie głupoty? Po 1 zawsze się rozglądaj jak przechodzisz, nawet na światłach bo nigdy nic nie wiadomo. Po 2 jeżeli jeden samochód puszcza pieszego drugi MUSI się zatrzymać