Wybrany wątek opinii

Tez kupillem kamerkę, będę wszystko nagrywał i przekazywał Policji w razie czego !!
(2018.02.06)
Może napisz konfitury jak pukasz swoją stara co ?
Daro (2018.02.06)
A możesz nagrywać ile chcesz kapusiu jak będzie to błahy powód to Cię po prostu oleją. Po za tym pamiętaj że każdy kij ma dwa końce sam możesz się zagapić (najlepszemu się zdarza) i ktoś Cię nagra a wtedy tłumaczenia nie będzie. Życie jest bardzo przewrotne.
Kierchu (2018.02.07)
Powrót do komentarzy