Wybrany wątek opinii
Tez kupillem kamerkę, będę wszystko nagrywał i przekazywał Policji w razie czego !!
Do moderacji
Odpowiedz
30
16
Może napisz konfitury jak pukasz swoją stara co ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
A możesz nagrywać ile chcesz kapusiu jak będzie to błahy powód to Cię po prostu oleją. Po za tym pamiętaj że każdy kij ma dwa końce sam możesz się zagapić (najlepszemu się zdarza) i ktoś Cię nagra a wtedy tłumaczenia nie będzie. Życie jest bardzo przewrotne.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2