UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Winny jest ten kierowca który nagrywał, ta kobieta mogła zginąć przez taką głupią uprzejmość ludzi nieudolnych którzy tylko tak potrafią pokazać jacy są wielcy. Ja pamiętam jak mnie w przedszkolu uczyli: poczekaj aż samochody przejadą, spójrz w prawo, spójrz w lewo a następnie jeszcze raz w prawo i jak nic nie jedzie wejdź na przejście. Jakiś czas temu stojąc przed przejściem przy sądzie taki sam "mądry" kierowca zatrzymał się niemal z piskiem a jadący z tyłu wjechał w niego. Trzeba trochę myśleć o innych a nie tylko pokazywać jaki jestem mądry i ustępuję, nagrywam i lecę na policję kablować.

MT

Anuluj