49
06.02.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tak, tak. .masakra, jedzie taka paruwka, widzi z daleka pieszego to zaczyna zwalniac 15m przed przejsciem. wielcy gentelmeni, puknijcie sie w czolo. szczegolnie jak za wami zadne auto nie jedzie, albo jedzie jedno. stwarzacie wieksze zagrozenie niz aby ten czlowiek mial 5 sekund dluzej poczekac. kij wam w oko !
kierowca21212 (2018.02.07)

info

3  
  1
W takiej Szwajcarii to by sobie długo posiedział.
Niepieszy (2018.02.07)

info

1  
  1
Zastanawiam sie nad jedna rzecza? Skad wiecie czy aut nie bylo z tylu?
(2018.02.07)

info

2  
  1
strach naprawdę jest wejść na przejście w biały dzień takie videostratory powinny stać przy przejściach i nagrywać m. i nn. w centrum na Nowowiejskiej gdzie były wypadki w tym śmiertelny
..... (2018.02.07)

info

1  
  1
Wystarczy sobie wyobrazić, że autem jedzie wasz ojciec, a na pasach jest wasza matka i co teraz skomentujcie. Czasami lepiej milczeć. Każdy popełnia błędy, a kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
Dusza (2018.02.07)

info

1  
  0
I własnie! żeby nie doszło do tak niebezpiecznej sytuacji nie ustepuje pieszym na dwujezdniowej ulicy.
kieowiec (2018.02.07)

info

2  
  0
powinno być 7000 zł grzywny i 60 miesięcy zakazu kierowania jakimikolwiek pojazdami!!!!
(2018.02.07)

info

0  
  1
de...lu chyba ktoś z twojej rodziny jechał tym autem 66 lat to powinni mu całkiem zabrać prawko
s (2018.02.08)
7000 tys. kary i 60 miesięcy zatrzymania prawa jazdy i zatrzymania pojazdu. To oduczy idiotów od nieprzestrzegania przepisów. Inaczej na prawdę się nie da.
(2018.02.08)

info

1  
  0