A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tak, tak. .masakra, jedzie taka paruwka, widzi z daleka pieszego to zaczyna zwalniac 15m przed przejsciem. wielcy gentelmeni, puknijcie sie w czolo. szczegolnie jak za wami zadne auto nie jedzie, albo jedzie jedno. stwarzacie wieksze zagrozenie niz aby ten czlowiek mial 5 sekund dluzej poczekac. kij wam w oko !
W takiej Szwajcarii to by sobie długo posiedział.
Zastanawiam sie nad jedna rzecza? Skad wiecie czy aut nie bylo z tylu?
strach naprawdę jest wejść na przejście w biały dzień takie videostratory powinny stać przy przejściach i nagrywać m. i nn. w centrum na Nowowiejskiej gdzie były wypadki w tym śmiertelny
Wystarczy sobie wyobrazić, że autem jedzie wasz ojciec, a na pasach jest wasza matka i co teraz skomentujcie. Czasami lepiej milczeć. Każdy popełnia błędy, a kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
I własnie! żeby nie doszło do tak niebezpiecznej sytuacji nie ustepuje pieszym na dwujezdniowej ulicy.
powinno być 7000 zł grzywny i 60 miesięcy zakazu kierowania jakimikolwiek pojazdami!!!!
de...lu chyba ktoś z twojej rodziny jechał tym autem 66 lat to powinni mu całkiem zabrać prawko
7000 tys. kary i 60 miesięcy zatrzymania prawa jazdy i zatrzymania pojazdu. To oduczy idiotów od nieprzestrzegania przepisów. Inaczej na prawdę się nie da.