UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A możesz nagrywać ile chcesz kapusiu jak będzie to błahy powód to Cię po prostu oleją. Po za tym pamiętaj że każdy kij ma dwa końce sam możesz się zagapić (najlepszemu się zdarza) i ktoś Cię nagra a wtedy tłumaczenia nie będzie. Życie jest bardzo przewrotne.

Kierchu

Anuluj