UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki problem zrobić sygnalizacji????a kamera w Samochodzie to do nagrywania naszej policji. .. .jadąc ostatnio grunwaldzka było czerwone światło jechała policja i co. .. Kogut i ściema na czerwonym 300metrów i kogut zgasł. .. .. I to jest dopiero wykroczenie


Anuluj