UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki problem zrobić sygnalizacji????a kamera w Samochodzie to do nagrywania naszej policji. .. .jadąc ostatnio grunwaldzka było czerwone światło jechała policja i co. .. Kogut i ściema na czerwonym 300metrów i kogut zgasł. .. .. I to jest dopiero wykroczenie