A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja im raz w życiu pomogłem, to teraz mam sprawę :) bo pomagając im popełniłem nieświadomnie wykroczenie które w żaden sposób nikomu nie zagrażało. :) UWAŻAJCIE Z TĄ POMOCĄ.
o to chodzi. .. tzw. prawo to bicz, który nie wiadomo w którą stronę się odegnie. Nie pomagać nie pchać się w czyjeś kłopoty, nie świadkować w nie swoich sprawach, nie mieszać się w ich system pracy bo to ich rpaca oni sami wybrali, mają za to płacone i jeszcze chcą aby ludzie im pomogli! Wstyd! Od wielu wielu lat ta firma nie ma poważania wśród ludzi i zaufania. Potem mozna sobie zaszkodzić i po sądach ciągać.
Jest coraz gorzej mieszkam na Sienkiewicza najgorzej jest w weekendy gdy wszyscy jadą do Bażantarni jeden za drugim i to bardzo szybko jeszcze gorzej jest gdy wracają od samego stadionu na dół jada z prędkością doslownie motoru co bedzie jak ktos wyjdzie z klatki? na chodniku jest gorzej niż na ulicy jakim prawem rowery jeżdza po chodniku nawet za komuny było to karalne i był porządek teraz nie mozna przejśc gdy uderzy w dziecko przy predkości ponad 35 na godz to pewna śmierć kto wtedy będzie odpowiadał?? rower musi miec tabliczkę identyfikacyjną a tak ucieka i finał bardzo wielu jeździ po pijaku widziałem nie jednokrotnie jeżeli sa dopuszzeni do ruchu czemu wogóle nie interesuje sie nimi policja stan oswietlenia rowerów też ma wiele do życzenia są to ludzie którzy uczestniczą w ruchu nie znając podstaw przepisów o ruchu drogowym z a komuny kazdy stary czy mlody posiadał kartę rowerową
A ja w niedzielę na mojej meridzie, Elbląg-Jelenia Dolina-Milejewo- Młynary - Pasłęk- Marwica- Gronowo Elb.-Jazowa-Nowakowo-Elbląg. 119 km. Fajna trasa polecam.
Nic nie kumam -szukają świadków czy sprawcy, jak będziecie mieli sprawce to i świadkowie nie potrzebni. Sprawcę chyba nagrały inne kamery, tylko nie chce sie czterech liter podnieść i pogrzebać w zapisach. To już miesiąc -gratulacje
Oby Ciebie kiedyś potrącił rower a kierujący nim zbiegł...może wówczas zrozumiesz.
Bo do takich t***w inaczej nie dotrze.
Rower typu BMX więc to ktoś nieletni.
gdzie masz piwnicÄ™
Offroudowiec ale ty pusty jesteś jak bęben dobosza i jeszcze tego samego komuś życzysz. To nie o to chodzi żeby nie pomóc poszkodowanej kobiecie. Wręcz przeciwnie ale tu chodzi o policje jaka jest na co dzień dla zwykłego obywatela a teraz skamle u nich o pomoc. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie choć to tylko ułamek promila w odwecie do tego co czynią z ludźmi w pogoni za statystyką i premiami.
@Zennon - Porównałem. Ilość pieszych na drogach dla rowerów przeraża w porównaniu z rowerzystami na chodnikach, którzy zdarzają się od święta. Moje obserwacje z dziś, ulica Grunwaldzka, godzina 15:30 do 15:30: ilość rowerzystów na chodnikach: 1,ilość pieszych na drodze rowerowej: 63.A to tylko półgodzinny spacer.