UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby Ciebie kiedyś potrącił rower a kierujący nim zbiegł...może wówczas zrozumiesz. Bo do takich t***w inaczej nie dotrze.

Offroudowiec

Anuluj