UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Offroudowiec ale ty pusty jesteś jak bęben dobosza i jeszcze tego samego komuś życzysz. To nie o to chodzi żeby nie pomóc poszkodowanej kobiecie. Wręcz przeciwnie ale tu chodzi o policje jaka jest na co dzień dla zwykłego obywatela a teraz skamle u nich o pomoc. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie choć to tylko ułamek promila w odwecie do tego co czynią z ludźmi w pogoni za statystyką i premiami.